Revy Marketing

Revy ile Dijital Ajansın Cebinde!

Emlakçının Tasarımcıya İhtiyacı Yok,
Artık Revy Marketing Var!

Portföy Tanıtımı, Müşteri Yorumları, Kişisel Tanıtım, Mesleki Bilgilendirme ve Özel Günler başlıkları altında sayısız tasarımdan dilediğini seç, saniyeler içinde sosyal medya paylaşımın hazır olsun!

Revy üyelerine, Revy Mobil uygulaması ile ücretsiz 🎉

İlanların İçin göz alıcı sosyal medya gönderileri Revy İle hazır!

Yeni Portföy, Fiyat Değişikliği ve Satıldı/Kiralandı duyuruların, saniyeler içinde markana ve sana özel tasarımlarla hazır!

Revy ile sosyal medya postları ve hikayeleri için JPG, baskı için PDF formatında şık tasarımlar oluşturmak çok kolay.

Hemen Revy’yi kullan, zamandan tasarruf et ve profesyonel bir izlenim bırak!

Özel Günlerde Sosyal Medya Paylaşımların Tek Tıkla Hazır!

İsmin ve marka İçin özelleştirilmiş tasarımları, özel günlerde tek tıkla İndirip paylaş!

Revy ile, özel gün kutlamalarını şık ve etkileyici paylaşımlara dönüştürmek çok kolay.

Hemen şimdi Revy’yi kullan ve özel günlerde de fark yarat!

Revy Size Portföy Buluyor

Müşteri Yorumlarını Sosyal Medyada Paylaş!

Revy Marketing ile müşterilerinden gelen yorumları, kolayca şık sosyal medya postlarına dönüştür.

Hemen Revy’yi kullan, müşteri memnuniyetini etkileyici tasarımlarla paylaş ve markanın güvenilirliğini arttır!

Kişisel Tanıtım Görsellerini Oluştur!

Broşürden sosyal medya gönderisine, seni ve hizmetlerini tanıtan pazarlama malzemelerini kolayca hazırla.
Revy ile markanı ve kişisel tanıtımını etkileyici görsellerle ifade et. Hemen kullanmaya başla ve profesyonelliğini sergile!

Mesleki Bilgilendirme Paylaşımların Hazır!

Sektörle ilgili müşterilere gönderebileceğin veya uzmanlığını sosyal medyada sergileyebileceğin birçok bilgilendirme görseli ve şablonuna Revy Marketing ile kolayca erişebilirsin.

Hemen Revy’yi kullan, bilgilendirici ve profesyonel paylaşımlar yaparak uzmanlığını göster!

Revy Marketing Nasıl Kullanılır?

Revy Marketing ile profesyonel ve etkileyici paylaşımlar yapmak çok kolay!
Revy Mobil uygulama içerisinden ücretsiz sunulan bu eşsiz hizmete, Revy Mobil Ana Sayfadan kolayca erişebilirsin.
Revy Marketing ana sayfası içerisinden çeşitli kategorilerde sunulan şablonlardan ihtiyacına en uygun olanını seç. İster sosyal medya gönderileri, ister broşürler veya müşteri yorumları olsun, her türlü tasarımı kolayca hazırlayabilirsin.

Seçtiğin şablon, emlak ofisinin logosu, renkleri ve bilgileriyle oluşur. Bu sayede, markanın kimliğini yansıtan özgün ve çekici görseller oluşturabilirsin.

Revy Marketing ile tasarım süreci zahmetsiz ve hızlıdır. Profesyonel görseller oluşturmak için grafik tasarımcılara ihtiyaç duymadan, her zaman etkileyici ve kaliteli içeriklere sahip olabilirsin.
Hemen şimdi Revy Marketing’i deneyin ve dijital pazarlama stratejini bir üst seviyeye taşı!

1

Dilediğin Tasarımı Seç

Portföy/İlan Başlığı altında, İnstagram Gönderisi ya da Hikaye, ya da A5 formatında hazırlanmış onlarca farklı tasarım içerisinden dilediğini seç

2

Tasarım İçin Kullanmak İstediğin İlanı Seç

Tasarım yapmak istediğin istediğin ilanı ister ilan listesinden seç ve ilerle, istersen ilan detaylarından Revy Marketing seçerek tasarımını oluşturmaya başla.

3

İlan Detaylarını Doldur ve Kişiselleştir

İstediğin ilanı seç, gerekli alanları doldurup markanın logosu ve renkleriyle özelleşmiş sosyal medya görselini oluştur.

4

İndirmeye Hazır!

Sana ve markana özel oluşmuş Sosyal medya görselini indirip müşterilerine gönder, tüm sosyal medya hesaplarında paylaş.

1

Dilediğin Tasarımı Seç

Müşteri memnuniyeti başlığı altında Instagram Gönderisi ya da Hikaye formatında hazırlanmış onlarca farklı tasarım içerisinden dilediğini seç.

2

Kullanmak İstediğin Anketi Seç veya Gerekli Alanları Kendin Doldur

Revy üzerinden oluşturduğun memnuniyet ankentlerinden birini seçebilir ya da dilersen sıfırdan memnuniyet anketi girebilirsin. Tüm alanları doldurup anketi oluştur.

3

İndirmeye Hazır!

Sana ve markana özel oluşmuş Memnuniyet anketi Sosyal medya görselini indirip müşterilerine gönder, tüm sosyal medya hesaplarında paylaş.

1

Dilediğin Tasarımı Seç

Kişisel Tanıtım başlığı altından ihtiyacına uygun olan kişisel bilgilendirme tasarımlarından dilediğini seç

2

Gerekli Alanları Doldur!

İster etki çevrene istersen uzmanlık bölgene kendini ve verdiğin hizmetleri anlatabileceğin içeriği kullan ya da güncelle

3

İndirmeye Hazır!

Sana ve markana özel oluşmuş tanıtım görselini hemen PDF ya da PNG olarak indir, ister müşterilerinle dijital dünyada paylaş, istersen çıktı alıp broşür olarak ilet.

1

Dilediğin Tasarımı Seç

Emlak sektöründeki gelişmeleri, bilgilendirmelerini hem müşterilerinle hem de sosyal medya takipçilerinle kolayca paylaşabilmek için ilgili konu başlığındaki görseli seç

2

Güncel Verileri Kullan ya da Kendin Doldur

Revy ile görsel hazırlamak daha esnek ve kolay! Seçtiğin görseldeki verileri ister Revy’nin oluşturduğu şekilde otomatik kullan, ister kendi verilerini ekleyerek tamamen kişiselleştirilmiş tasarımlar hazırla.

3

İndirmeye Hazır!

Sana ve markana özel oluşmuş Mesleki Bilgilendirme Sosyal medya görselini indirip müşterilerine gönder, tüm sosyal medya hesaplarında paylaş.

1

Dilediğin Tasarımı Seç

Bayram, tatil ve bir çok özel gün için sosyal medya içerikleri oluşturmak için ilgili gün başlığı altındaki onlarca tasarımdan birini hikaye ve gönderi oluşturabilmek için ayrı ayrı seç.

2

İndirmeye Hazır!

Sana ve markana özel oluşmuş Özel Günler Sosyal medya görselini indirip ister müşterilerine gönder ister tüm sosyal medya hesaplarında kolayca paylaş.

 
 

Revy Uygulamasını
Hemen İndirin!

Gayrimenkul Profesyoneli iseniz Revy dünyasının kolaylıklarını hemen deneyimleyin,
hem IOS hem Android için uygulamayı indirin.

Revy Bilgi Hattı : 0(212) 824 20 20

Bizi takipte kalın!

  Sık Sorulan Sorular

Web Uygulaması için www.revy.com.tr üzerinden veya Mobil için App Store ya da Google Play Store’ dan uygulamayı indirirerek, başvuru formunu doldurmanız yeterli. Başvurunuz onaylandığında Şifreniz SMS olarak gönderilecek, web üzerinden giriş butonuna basarak ya da mobil uygulama üzerinden giriş yaparak hiç bir kredi kartı bilgisi girmeden 3 gün ücretsiz kullanabilirsiniz.

Revy, sadece Emlak Danışmanları ve Ofislerine özel bir platformdur. Bu nedenle her başvuru sahibi incelenerek Emlak danışmanı veya Broker olduğu doğrulanır, ilgili ofis ve marka bağlantıları tanımlanır. Bu nedenle başvurunuzun onaylanması birkaç saat sürebilir.
Girdiğiniz telefon numarası ile ilişkili ofis bilginiz otomatik eşleştiği taktirde başvurunuz otomatik onaylanacaktır.

Ücretsiz demo kullanımın boyunca sizden herhangi bir kredi kartı bilgisi istenmez. Ücretsiz kullanımınız sona erdiğinde satın alma kararını verirseniz kendiniz ödeme yapabilirsiniz.

Revy kullanıcı dostu bir uygulamadır. Ayrıca uygulama içerisinde her modül için detaylı kullanım videoları bulunmaktadır.

Revy'i www.revy.com.tr adresinden giriş yaparak bilgisayarında web tarayıcılarından kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza bir program indirmek zorunda değilsiniz.

Revy'i web tarayıcılarından kullanabildiğiniz gibi android ve ios akıllı telefon ve tabletinizde kullanabilirsiniz.

Web sitesinden ya da Mobil uygulama üzerinden giriş butonuna basıldığında Şifremi Unuttum seçeneği üzerinden kayıtlı cep telefonunuzu girdiğinizde bir doğrulama kodu gönderilecek ve bu doğrulama kodu girildiğinde yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Revy Web uygulaması içerisiden toplu müşteri Yükleme özelliği ile, excel ve csv formatında istediğiniz kadar müşteri verisini hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Destek hattımızı arayarak üyeliğinizi her zaman iptal ettirebilirsiniz.

Evet dilediğiniz zaman hesabımınızı iptal edebildiğiniz gibi, Revy kullanımı ile oluşan verilerinizi de silmeyi talep edebilirsiniz. Bunun için buradan talep formu doldurabilirsiniz.

Üyeliğiniz bitse bile verileriniz her zaman sizin hesabınız altında size özel olarak saklanır. Revy'e sınırlı kullanımınız devam edecek ve bilgilerinize erişmeye devam edebileceksiniz.

Revy'ye ister Gayrimenkul Danışmanı veya Broker olarak tek başınıza isterseniz de toplu halde ofis olarak üye olabilirsiniz. Ofis üyeliklerinde Ofis Yönetim paneli de Ofis yöneticisine açılır.
f