Revy
Daha iyi bir deneyim için mobil uygulamayı indir
x
Biz Kimiz? Biz Kimiz?
Güçlü Emlak Danışmanları, Güçlü Emlak Ofisleri!

REVY olarak hedefimiz, emlak danışmanlarını ve ofisleri iş süreçlerini yaparken hızlandırmak, işlerini kolaylaştırmak ve verimli hale getirip sürecin tüm aşamalarının ölçülebilir ve takip edilebilir hale getirmek. Mobil durumda olan danışmanlar içinse nerede olurlarsa olsunlar, işlerinin tüm süreçlerini yönetmelerini sağlamak, ofisler içinse sahada olan birçok danışmanlarının performans takibi, ölçümü ve çok zor olan piyasada tutunmalarını sağlamak.

Devamını Oku...

Bunlardan yola çıkarak danışman ve ofisi merkeze koyup, alıcı ve satıcı müşteriler için değer yaratan ve vazgeçilmez olmalarına katkı sağlayan bir içerik ve tasarım yaptık.
Tüm bu önemli noktalar REVY’nin tasarımı, kurgulaması ve yazılımında önceliğimiz oldu.
2019 yılının ikinci yarısında REVY uygulamamız İTÜ Teknokent’te bulunan İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi’nin bir parçası haline geldi. Dünyanın en iyi 5 kuluçka merkezinden birisi olan İTÜ Çekirdek, 2019 yılında toplam 30 ülkeden başvuran 10.000’e yakın girişim arasından 600‘ünü kabul etti. REVY uygulamamız ise bu 600 girişim arasından en iyi 70 uygulama arasına girerek Kasım 2019 tarihinde Maslak UNIQE‘de yapılan Big Bang final organizasyonuna katılmaya hak kazandı.
REVY olarak sektörü çok iyi tanıyoruz, sorunlarını ve çözümlerini biliyoruz!
REVY platformunu kullanarak ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere duyurabilecek ve daha geniş bir pazara sahip olabileceksiniz. Bu nedenle, Gayrimenkul sektöründe fark yaratarak müşterisine en iyi hizmeti vermek isteyen ofis ve danışmanlar için REVY her zaman yanınızda.

Gayrimenkul Sektörüne Özel Dijital İş Platformu

Revy, marka bağımsız tüm danışmanların ve ofislerin, müşterilerine güven sağlayan, standardı olan, sonuç odaklı ve kaliteli bir hizmet vermesine yardımcı olabilmek için tasarlandı.
Bunu yaparken de onlara, zamandan tasarruf ettirip, planlı ve daha çok gelir elde edebileceği, süreçlerini yönetebileceği araçlar sunup ve meslektaşları ile paylaşım yapabileceği dijital bir ekosistem sunuyor.

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Teknoloji ile insan bir araya geldiğinde ortaya muhteşem hikayeler çıktığını biliyoruz. Bu birleşme ile gayrimenkul sektöründe de diğer birçok sektörde olduğu gibi başarı hikayelerinin artacağını ve sektörün değer üreten gayrimenkul danışmanlarının, emlak ofislerinin kaliteli, şeffaf ve müşteri sadakatini en üst düzeyde sağlayan hizmetler sunabileceğine inanıyoruz.

Devamını Oku...

Ürettiğimiz tüm araçları tasarlarken, merkeze gayrimenkul danışmanlarını ve emlak ofislerini alarak, sektörün dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Gayrimenkul profesyonellerinin müşteri gözünde vazgeçilmez olabilmesini sağlamak için çalışıyoruz.
Dijital dönüşüm ile beraber alışagelmiş dosyalama, evrak, kağıt gibi belgeleme ve saklama yöntemleri artık değişiyor, daha az kağıt tüketimi ve daha çevre dostu bir tutum sergileniyor.
REVY uygulamasının kullanımıyla, kağıt kullanımını azaltarak, her yıl kesilen milyonlarca ağacın azaltılmasına da katkıda bulunabiliriz.

...