Gayrimenkul Sektörüne Özel Dijital İş Platformu, Revy Platform

Revy Teknoloji, gayrimenkul sektörü ve paydaşlarına özel ürünler geliştiren bir proptech şirketidir. 2019 yılında, gayrimenkul danışmanları ve ofislerini merkeze alarak, hızla değişen gayrimenkul sektöründe, teknoloji odaklı bir dijital dönüşüme öncülük etme hedefi ile Özge Yalkut ve Tarık Davutoğlu tarafından kuruldu. Revy Teknoloji, sadece nitelikli teknoloji girişimlerinin kabul edildiği İTÜ ARI Teknokent’te yer almaktadır.

2021 Kasım ayından beri Türkiye’de binlerce emlak danışmanı, yüzlerce emlak markası ve ofisi tarafından kullanılan Revy Platform, sektöre özel geliştirdiği birçok farklı ürün ile emlak sektörü için ‘’super app’’ (Süper Uygulama) olma yolunda ilerlemektedir.
Revy Platform, öncelikle Danışman ve Ofislere özel sunduğu, iş süreçlerini kolaylaştıran ve kazançlarını artıran bir çok özelliği barındıran Mobil ve Web Uygulaması olarak hizmet vermektedir.
Bunun yanında Revy Analytics olarak, kamuya açık veri kaynaklarından topladığı veriler üzerinde, büyük veri işleme, makine öğrenme ve yapay zeka teknolojileri ile sektör paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılayan bir çok rapor ve analizler sunmaktadır. Ayrıca Revy Marketing adında geliştirdiği ürün ailesi ile Emlak danışman ve Ofislerinin kişisel marka oluşturma ve dijital pazarlama konularında da çözümler de geliştirmektedir.
Türkiye’deki başarısı ardından yakın zamanda global pazarda da yer alacak olan Revy Teknoloji, sunduğu hizmetlerle sektöre liderlik eden, emlak sektörüne değer yaratan, paydaşlarının hizmet kalitesini ve gelişimini artıran bir vizyon ile yol almaktadır.

Binlerce başarılı danışman ve ofislerin tercihi Revy

revy about image